|Persephone|

شاید...

روز هجدهم و مثلاً نوزدهم.

18. Your beliefs...

دقیقاً نمی‌دانم این سوال، چطور جوابی می‌خواهد. مثلاً بگویم من باور دارم الآن روز است؟ از کجا معلوم؟ شاید خیلی وقت است تمام دنیا در شب مانده، ولی یک موجود فرازمینی‌ای، چیزی با چراغ قوه‌ی عظیم‌الجثه‌اش روز را برایمان بازسازی می‌کند. بگویم من باور دارم آدم هستم؟ از کجا معلوم؟ من اگر آدم فضایی باشم چه کسی قرار است متوجه شود؟ اصلاً کسی می‌فهمد؟ نه. اینطور چیزها واقعاً چیزهایی نیستند که بتوانیم با قطعیت درباره‌شان اعلام نظر کنیم. ولی مثلاً من می‌توانم بگویم باور دارم انار از بهشت آمده است. چون و چرا ندارد دیگر. واضح و مبرهن و بدیهی است. یا زیبایی جوراب، چیزی است که شکی در آن وارد نیست. من به این چیزهای صد درصدی باور دارم، نه آن موضوعات اول پست که هزارتا اما و شاید و اگر بعدشان می‌آید.

19. Disrespecting your parents...

این موضوع را می‌پیچانیم، قربة الی الله.


[روز هفدهم]

می‌خواستم روز بیستم رو هم بنویسم تا پست انقدر کوتاه و مختصر نباشه، ولی نه وقتشو دارم دیگه، نه تحمل خاموش‌بودن ستاره‌م رو :| مثلاً چالش روزانه بود و من تقریباً یه هفته‌ست هیچی ننوشتم. راستش هم به خاطر وقت‌نداشتن بوده، هم تنبلی، هم اینکه حسش نبوده و کلاً بهونه‌های این مدلی. آره خلاصه. سعی می‌کنم از این به بعد کمی مرتب‌تر بنویسم. 

یک عاالمه هم ستاره‌ی روشن دارم. نزدیک چهل‌تا بود، که رسوندمش به سی‌تا ولی خب بازم زیاده. می‌خونم کم‌کم. 

راستی! اول پست نوشتم «الآن روز است»، چون که موقعی که داشتم می‌نوشتمش روز بود :دی. می‌دونم الآن شبه ولی واقعاً حسش نیست برم پستو تغییر بدم. آره همین. راستی الآن شهر شما هم شبه؟ :دی+ Can't Help Falling In Love - Tommee Profitt

°○ ‌‌‌‌‌‌‌‌نرگس
۰۷ آذر ۲۳:۴۱

خیلی وقته کامنتا باز بوده. یه‌کم خصوصی باشیم :دی.

پاسخ :

خصوصی بود، یهو بستم همه رو. عجالتاً «خصوصی» بالا هنوز بازه اگه حرفی، سخنی بود.
تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.
صاحب این وبلاگ، نخورده مست و نزده رقصان است.
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان