|Persephone|

شاید...

روز سوم و چهارم: نه، ممنون / بله، مرسی.

3. Your views on drugs and alcohol...

موضوع امروز مثل اینکه درمورد چیزهای کشیدنی است. من خیلی چیزها می‌کشم، مثل نقاشی. خجالت را که حتی بیشتر و بهتر می‌کشم. اگر کشی دم دستم باشد، آن را هم می‌کشم. اگر پولدار بودم، هر دقیقه می‌رفتم خرید و کارت هم می‌کشیدم. گاهی که تنهایی حوصله‌ام را سر می‌برد، می‌روم با دوستان نقشه هم می‌کشم. حالا اینکه نقشه‌هامان با شکست مواجه می‌شوند، دیگر چندان مهم نیست. از مسیر کشیدن لذت می‌بریم. یک زمانی دندان‌هایم ارتودنسی داشت و سیم‌کشی می‌شد. این هم به هر حال یک نوع کشیدن است. خلاصه که کشیدنی زیاد است. آن نوع خاص کشیدنی موردنظر طراح را هم نه که بکشم ها، ولی دارم. دومی را هم نه که بخورم ها، ولی دارم. پیشه‌ام نخورده‌، مستی است. تا دلتان بخواهد مخاطب این جمله‌ها بودم که: «نرگس چیزی زدی؟» یا مثلاً: «نرگس واقعاً فک کنم مستی.». اسمم را پیش دوستانم بیاورید، می‌گویند: «همونی که گل می‌زنه؟». نزدیک‌ترین تجربه‌ام به موضوع پست، همین است. وگرنه که در واقعیت، سیگار را هم فقط در فیلم‌ها دیده‌ام. دوست دارم تجربه‌شان کنم؟ برای یک‌بار، بله. تجربه‌شان خواهم کرد؟ برای یک‌بار هم، نه. هم می‌دانم وابسته می‌شوم، هم نمی‌خواهم قبحشان بریزد، هم اینکه من جوگیرم. تازه ساقی هم سراغ ندارم. در نتیجه بهتر است کاری نکنم که بعداً مثل چیز (!) پشیمان شوم. از همین مودِ نخورده‌مست و نکشیده‌چِت خودم راضی‌ام و هر وقت بخواهم روشنش می‌کنم.


4. Your views on religion...

پذیرفتمش، احساس می‌کنم بهش نیاز دارم، دوستش دارم، تلاشم اینه که بهش مقید باشم (هر چند که همیشه هم موفق نیستم). همین.


[روز دوم]


+ دیدین چی شد؟ :)) روز سوم، که می‌شد پریروز، نزدیک 7-8 ساعت اینترنت نداشتیم و بعدشم سرم شلوغ‌تر از این بود که بنویسمش. پسسس گذاشتم که دیروز، این دوتارو با هم بنویسم. نوشتم و گذاشتم روی «انتشار در آینده» منتها ذخیره‌ش نکردم :))) در نتیجه نیومد. امان از حواسم :)) دیشب که وبلاگو چک کردم، شک کردم که چرا کامنت ندارم و بازدیدا انقد کمه هااا، ولی به ذهنم نرسید شاید اصلاً پستو نذاشتم :دی. خلاصه که تاریخشو می‌ذارم برای دیروز و ببخشید اگه بین وبلاگایی که دنبال می‌کنین، کلی گشتین تا برسین به اینجا. امشبم روز پنج رو می‌نویسم.
°○ ‌‌‌‌‌‌‌‌نرگس
۱۶ آبان ۱۴:۵۹

بازم :|

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.
صاحب این وبلاگ، نخورده مست و نزده رقصان است.
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان